Atavizyon Reklam Ajansı
Bodrum Müzik Akşamları

Bodrum Belediyesi

Sosyal Medya, Baskı

Bodrum Belediye’sinin düzenlemiş olduğu, çeşitli sanatçıların yaklaşık bir ay boyunca performans gösterdiği “Bodrum Müzik Akşamları”nın tanıtım materyalleri (sosyal medya bannerları, açıkhava çalışmaları, Google bannerları vs.) Atavizyon Reklam Ajansı tarafından hazırlandı.

Google Reklamları

Etkinliğin tanıtımı için kullanılan dijital medya araçlarından biri olan Google reklamlarıyla bütün reklam boyutlarında reklamlar hazırlandı.

Sosyal Medya

Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal mecralara özel reklam kampanyaları ve kreatif tasarımlar hazırlandı.

YouTube reklamları

YouTube’a özel, bütün konserlere ayrı video çalışmaları yapıldı.

Bodrum’da, Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğünce ‘Bodrum Müzik Akşamları’ etkinliği düzenlendi. Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği’ndeki konserlerin ilkinde İzmir Devlet Senfoni Orkestrası ile dünyaca ünlü perküsyon sanatçısı Burhan Öçal ve Azeri besteci, piyanist İlyas Mirzayev sanatseverlerle buluştu. İlginin büyük olduğu konserin ilk bölümünde Tolga Taviş yönetimindeki orkestra Prens Igor Operası’ndan ‘Poloveç Dansları’ ve besteci Maurice Ravel’in ‘Bolero’ eserini seslendirdi. İkinci bölümde ise orkestra, Burhan Öçal ve İlyas Mirzayev eşliğinde performans sergiledi.

Behance Vimeo Instagram
2020 © Atavizyon