Atavizyon Reklam Ajansı
Atavizyon

Firmanızı bizimle büyütün

Müşterilerimizin potansiyelini, kurumsal kimlik tasarımı, website tasarımı,
dijital pazarlama ve medya planlamalarıyla güçlendiriyoruz.


Kurumsal
Kimlik

 

Kurumsal kimlik, kurumunuzun imzasıdır. Kurumsal kimliğin oluşturduğu imaj tüketicinin aklına kazınır.Atavizyon Reklam Ajansı olarak; logodan kartvizite, antetli kağıttan cepli dosyaya kadar kurumsal kimlik öğelerini firmanızın duruşuna en uygun şekilde hazırlayıp firmanızı öne çıkarmak için çabalıyoruz.


Web Arayüz Tasarımı 

 

Firmanızın ihtiyacına yönelik mobil uyumlu, yenilikçi, modern ve benzersiz arayüz tasarımlarıyla müşterilerinize en iyi deneyimi sunun. Arama motorlarıyla uyumlu, güncellenebilir ve firmanızı yansıtan bir websitesiyle müşterilerinizle direkt olarak etkileşim sağlayın.


Sosyal Medya Yönetimi

 

İnternette firmanızın görünür olmasını sağlamak için sosyal medyada yer almak şartken, Atavizyon olarak kreatif paylaşımlarla firmanızı bir adım daha öteye taşıyoruz. Sosyal medyanızın güncel olması, doluluğu ve içeriklerin kaliteli olması daha fazla ve doğru müşteri kitlesine ulaşmanızda yardımcı olur.


Tanıtım Filmi

 

Firmanızı en kısa ve etkili anlatma yöntemlerden birisi tanıtım filmidir. Müşterilerinizde tanıtım filminizle oluşturduğunuz ilk izlenim çok önemlidir bu yüzden Atavizyon Reklam Ajansı olarak tanıtım filminin özgün ve yaratıcı kurguyla firmayı en basit şekilde anlatabilecek olması öncelikli amacımızdır.


Medya Planlama

 

Televizyon veya gazete reklamı vermek istiyor ancak bütçe ve planlama konusunda yardıma mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Atavizyon Reklam Ajansı olarak Açıkhava, TV ve gazete reklamlarından; Google Adwords, Sahibinden.com, Hürriyet Emlak, Medyanet gibi sizin için en iyi ve en uygun bütçeli dijital planlamalar tarafımızdan gerçekleştirilir.


Fotoğraf Çekimi

 

Firmanızı ve ürünlerinizi tanıtmanın en etkili yollarından biri de profesyonel fotoğraf çektirmektir. Fotoğraftaki kalite firmanızın da bir anlamda kalitesini belirler. Gerek şirketinizin gerekse ürünlerinizin profesyonel fotoğraflarını çekip sosyal medya veya diğer mecralarda paylaşmanıza yardımcı oluruz.

Mutlu Müşteriler

Mehmetçik Vakfı
TeoSoft
Mia Teknoloji
Mizuno
Metotsan
Accert
Akadia Modern
Misbaşak

Tasarım, iş dünyasında kullanışlılığı ve estetiği temsil etmeli ancak bunun da ötesinde iyi tasarım öncelikle insanlara servis etmeli.

Thomas J. Watson
Behance Vimeo Instagram
2020 © Atavizyon