BİZ KİMİZ?

Atavizyon Reklam Ajansı, 2010 yılında güzel bir Haziran sabahında Ankara Çukurambar’da kuruldu. Biz kurulduğumuzda Güneş hem sıcak ve samimi ofisimizi hem de bizim yolumuzu çok güzel aydınlatıyordu. Güneş tarihin çeşitli dönemlerinde çok farklı amaçlarla kullanıldı kimisi Güneş sayesinde saati tahmin etti kimileri ise bizim gibi yollarını Güneş’i arkalarına alarak bulabildi. Biz güçlü tasarım ekibimiz ve Güneşin de yardımıyla yolumuzu hızlı bulduk. Bizim gibi bizimle çalışan yol arkadaşlarımızda markalarını bizimle beraber büyüttüler ve yeni pazarlara açtılar. Kısacası biz MARKALARIMIZ İLE BERABER BÜYÜDÜK. Atavizyon Reklam Ajansı güçlü ekibi ile sizi yol arkadaşlığına davet ediyor.

Öyle zamanlar olur ki; nereye gittiğin önemini yitirir. Çünkü asıl önemli olan, yanında kiminle gittiğindir. Tolstoy

SERVİSLERİMİZ

KURUMSAL KİMLİK

Firmanızı yansıtacak en doğru dijital ve baskılı dökümanlar tarafımızdan hazırlanır.

PAKET TASARIMI

Fark edilmenizi sağlayacak bir ambalaj tasarımı hem satışınıza hem de marka bilinirliliğinize olumlu yönde çok büyük katkı sağlayacaktır. Size en uygun ambalaj tasarımı için Atavizyon Reklam Ajansı grafik tasarımcılarımız markanızı heyecanla bekliyor.

MEDYA PLANLAMA

Açıkhava, radyo, gazete, havalimanı, dergi, TV… Kısacası en uygun bütçeyle marka bilinirliliğinizi sağlayacak tüm çözümler Atavizyon Reklam Ajansı’nda sizi bekliyor.

VİDEO TASARIMI

Markanıza, kurumsal kimliğinizi desteleyecek basılı dökümanların yanında görsellik yönünden çok büyük katkısı olan video tasarımları hazırlarız.

RESPONSIVE WEB TASARIMI

Mobil cihazlar dikkate alınarak markanızı en iyi yansıtacak responsive web siteleri tasarlarız.

DİJİTAL PLANLAMA

Google Adwords, Sahibinden.com, Hürriyet Emlak, Medyanet… Sizin için en iyi ve en uygun bütçeli dijital planlamalar tarafımızdan gerçekleştirilir.

GELECEĞİ BİRLİKTE TASARLAYALIM